Už nikdy mobil bez energie

Určitě už vás také mnohokrát napadlo, že by bylo skvělé, kdyby všechny vaše „věci do zásuvky“ měly kabel se stejnou koncovkou. Stačilo by mít po ruce jen ten jeden, a ne se stále vláčet s jedním kabelem na nabíjení mobilu, jiným na dobíjení tabletu, a tak bychom mohli pokračovat ještě dál.

  • Výrobci elektroniky se sice ještě na tomto způsobu nedohodli, ale vy můžete mít přesto ve svém zavazadle pouze jeden kabel.

Je to docela jednoduché. Moderní magnetický usb kabel má prostě pouze vyměnitelné koncovky. Můžete se tedy spolehnout, že si budete moci nabíjet telefony Samsung, iPhone, iPhone 5s anebo Apple. Tím ale výčet všech zařízení zdaleka nekončí. Dalo by se říci, že nebude telefon, který byste nepřipojili.

  • Jak bylo řečeno, koncovky jsou magnetické, tudíž jsou vysoce odolné, a navíc mají tyto koncovky led diodu, která vás upozorní, pokud není zařízení správně připojeno.

Kvalitní zpracování ze všech stran

Výhody tohoto zařízení poznali především ti, kteří jsou nuceni (ať už pracovně nebo z důvodu touhy poznávat) neustále měnit své působiště. Často se stávalo, že si cestující zapomněl jeden z kabelů doma pak byl při pracovní schůzce skutečně „nahraný“.

  • Materiály ukryté v telefonu, který je sice chytrý, ale momentálně podřimuje a není ke vzbuzení.
    • Tak to už se vám nestane.

A víte, jak to řeší podnikatelé, kteří neponechávají nic náhodě? Pořídí si kabely alespoň dva, aby měli vždy ve své pracovní aktovce jeden záložní. To pro případ, že by ten první zůstal na pracovním stole. Nejen koncovky, ale i kabel samotný, je zpracovaný velice kvalitně. Opletení nylonem zabrání zlámání kabelu při ohýbání. Koncovky drží skutečně pevně, tudíž se nemusíte obávat vypadnutí. Tento výrobek se dá využít i jako USB kabel do auta.

  • Není tedy místo, kde byste ho nevyužili.
  • A není tedy důvod si ho nepořídit.